Skład Opału 6.7

Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W tej wersji:

- dodano zestawienie dokumentów sprzedaży wyrobów węglowych z naliczonym podatkiem akcyzowym.

- umożliwiono rejestrację paragonów przy sprzedaży o jednorazowej masie powyżej 200 kg, z naliczonym podatkiem akcyzowym.

- umożliwiono wystawianie Faktur sprzedaży wyrobów węglowych dla pośredniczących podmiotów węglowych (opcja Nabywca finalny).

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.