AQQ (64-bit) 2.4.6.10

AQQ jest komunikatorem internetowym, dzięki któremu istnieje możliwość kontaktu nie tylko z osobami połączonymi przez sieć Jabber/XMPP, ale także korzystającymi z innych komunikatorów, takich jak Gadu-Gadu, Tlen, Google Talk i Spik. Dzięki programowi można łatwo importować swoje dotychczasowe kontakty prosto do AQQ. Program umożliwia wysyłanie darmowych wiadomości SMS za pośrednictwem bramek polskich operatorów.Do dyspozycji użytkowników są też czaty publiczne oraz rozmowy głosowe w ramach sieci Jabber/XMPP. Funkcjonalność programu uzupełnia bogata baza dodatków.

Rozwój programu AQQ cechuje się dużą dynamiką, głównie dzięki społeczności zgromadzonej wokół komunikatora, która aktywnie zgłasza napotkane błędy i zapewnia pomoc techniczną początkującym użytkownikom. Co nowego w tej wersji? Znajdziemy tu kreator wydajności, który pomoże każdemu w optymalnym ustawieniu komunikatora względem parametrów swojego komputera. Aplikacja powinna także uruchamiać się szybciej oraz wyposażono ją w aktualizator z funkcją restartu.

Zmiany w AQQ Prime 2.4.6.10

Poprawiono problem kiedy to po instalacji AQQ nie działały opcje drag-and-drop.

Poprawiono nawiązywanie połączeń z serwerem Tlen.pl.

Przy podaniu złych danych w oknie autoryzacji Twittera, powtórne próby wpisania danych mogły być utrudnione.

Zablokowano możliwość dodawania powiadomień z Blipa (serwis został zamknięty).

Usunięto ikonkę WLM z okna "O programie". Ta sieć już nie istnieje.

W pewnych sytuacjach próba autoryzacji Twittera mogła się nie udać.

Poprawiono problem z monitorowaniem wadliwych wtyczek (ostrzeżenia mogły się pokazywać na złym profilu).

Tagi "ALT" wstawiane przez AQQ zmieniono na tag "TITLE".

Funkcja "createfile" zawarta w interfejsie "themesave" dla kompozycji oczekuje teraz dodatkowego parametru wskazującego na DIV z którego mają zostać pobrane dane do zapisu.