D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B2) Driver 3.0.1.

D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B2) Driver 3.0.1. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma DLINK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B2) Driver 3.0.1. to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkPad W500 Smart Card Reader Driver 4.1.0.1 for Window, czy NVIDIA Quadro FX 5600 Graphics Driver 6.14.13.790 for Server 200. D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B2) Driver 3.0.1. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 1360
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:DLINK
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca