Avant Browser 10.2 build 26

Najnowsza wersja kolejnego wydania znakomitej nakładki na Internet Explorera. Dzięki Avant Browser możliwe jest otwieranie kolejnych okien przeglądarki jako zakładek (MDI - Multiple Document Interface). Program jest prosty w obsłudze - każdy, kto poznał Internet Explorera bez trudu znajdzie w nowym programie wszystkie potrzebne funkcje.

Avant Browser posiada dodatkowe opcje, których nie ma w przeglądarce Microsoftu oraz współpracuje praktycznie z każdym menedżerem pobierania plików dostępnym na rynku. Aplikacja umożliwia automatyczne otwieranie wszystkich odniesień znajdujących się na stronie w nowych oknach za pomocą menu kontekstowego. Oferuje również przeszukiwanie strony internetowej pod kątem występowania tekstu za pomocą wyszukiwarki Google (znalezione słowa można wyróżnić). Bardzo ciekawy jest również pasek menu Similar Websites, który składa się z 6 składników. Ich tytuły i zawartość zmieniają się w zależności od odwiedzonej strony.

W najnowszej wersji można otwierać linki z poziomu komunikatora MSN, poprawiono mechanizm blokowania wyskakujących okienek pop-up, zmieniono nieco zakładki okien, wyszukiwanie na stroie, obsługę kilku monitorów oraz przewijanie stron.


Liczba pobrań: 536
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Anderson Che
Rozmiar:1.7 MB
Nazwa pliku: absetup.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 536
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Anderson Che
Rozmiar:1.7 MB
Nazwa pliku: absetup.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja

Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10

Program miesiąca