Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows

Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ITE.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows , aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCSE23FX/B Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 64 bi czy Sharp MX-M232D Printer PCL6 PS Driver 1110A for XP64/Vista64. Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 844
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:ITE
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca