Gigabyte GA-P75-D3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Driver

Gigabyte GA-P75-D3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Gigabyte GA-P75-D3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Driver jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Konica Minolta bizhub C35P Printer PS Driver 1.0.7.0 for Vista 6 czy Sony Vaio VPCY21DGX Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6045. Aplikacja Gigabyte GA-P75-D3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 781
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Intel
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca