Gigabyte GA-Z87X-OC Force (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Drive

Gigabyte GA-Z87X-OC Force (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z87X-OC Force (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Drive to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GV-N680D5-2GD-B NVIDIA Graphics Driver 300.65 for Vista, czy Canon SELPHY CP720 Printer Driver 1.20 for Vista64. Gigabyte GA-Z87X-OC Force (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Drive to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.