Skład Opału 7.0.1

Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W najnowszej wersji dodano:

- możliwość wystawiania faktur korygujących (menu KOREKTA w tabeli faktur) wraz z uwzględnieniem różnic w raportach.

- wyrównanie kwot na drukowanych dokumentach, m.in. fakturach, formularzach skupu surowców wtórnych, dokumentach dostawy wyrobów węglowych, zestawieniach do UC.

- umożliwiono uwzględnienie dokumentów WZ na raporcie ilościowo-wartościowym (zamiennie z fakturami, aby wartości nie były dublowane).

- umożliwiono wystawianie faktur do dokumentów WZ również dla wyrobów węglowych.

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.