Synaptics Lenovo ThinkPad UltraNav Pointing Device Driver 9.1.3.

Synaptics Lenovo ThinkPad UltraNav Pointing Device Driver 9.1.3. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Synaptics Lenovo ThinkPad UltraNav Pointing Device Driver 9.1.3., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ119FX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0 czy Asus K73SM Notebook Atheros LAN Driver 1.0.0.35. Kod programu Synaptics Lenovo ThinkPad UltraNav Pointing Device Driver 9.1.3. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.


Liczba pobrań: 181
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Synaptics
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca