EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for XP

EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki BigFoot.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway MX6210 Synaptics Touchpad Driver 9.1.3.0 for Vista, czy EVGA HD02 PCoIP Host Card Software 3.5.20. EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 129
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:BigFoot
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca