Gateway MC78 Marvell WLAN Driver 1.0.2.36 for Vista

Gateway MC78 Marvell WLAN Driver 1.0.2.36 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Marvell.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway MC78 Marvell WLAN Driver 1.0.2.36 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Konica Minolta Bizhub C364e Printer PS/PCL/Fax Driver 2.1.2.0 fo, czy Canon imagePRESS C1+ PPD Driver 2.95. Programiści Marvell zadbali, by Gateway MC78 Marvell WLAN Driver 1.0.2.36 for Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.


Liczba pobrań: 808
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Marvell
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca