Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby DisplayLink Graphics Adapter (01ED) USB Driver 6.1.36484.0 for X czy Sony Vaio VPCSB31FXL Intel Graphics Driver 9.17.10.2843 for Wind. Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.


Liczba pobrań: 632
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:AMD
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca