JMicron PCIe Controller Driver 1.0.3.0 for Windows 7 x64/Windows

JMicron PCIe Controller Driver 1.0.3.0 for Windows 7 x64/Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma JMicron.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

JMicron PCIe Controller Driver 1.0.3.0 for Windows 7 x64/Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9320TX Silicon Image eSATA Driver 1.5.17.1 A, czy Intel 82576NS LAN Driver 12.7.29.0 for Vista. JMicron PCIe Controller Driver 1.0.3.0 for Windows 7 x64/Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 2093
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:JMicron
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca