AMD Catalyst Legacy Display Driver 12.6 for Windows 8

AMD Catalyst Legacy Display Driver 12.6 for Windows 8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

AMD Catalyst Legacy Display Driver 12.6 for Windows 8 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony KDL-55NX720 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GHA, czy Toshiba Satellite L755 Sleep Utility 1.4.2.7 for Windows 7 x64. Aplikacja AMD Catalyst Legacy Display Driver 12.6 for Windows 8 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.