Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8

Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock H71M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.5 for Windows 7, czy SMSC LAN9505 Ethernet Adapter Driver 2.6.0.7 for Windows 7. Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.


Liczba pobrań: 124
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Others
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca