Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive

Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby DisplayLink Graphics Adapter (0143) USB Driver 5.6.31854.0 for X czy Sony Vaio VPCZ11RGX/S Intel Display Driver 6.14.10.5179 for XP. Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 100
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:AMD
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca