EVGA GeForce GTX 770 SC Video BIOS

EVGA GeForce GTX 770 SC Video BIOS to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma EVGA.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

EVGA GeForce GTX 770 SC Video BIOS to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Konica Minolta Bizhub C754e Printer PS/PCL/XPS Mono Driver 1.2.0, czy HP 2000-210US Intel HD Graphics Driver 8.15.10.2266 for Windows . EVGA GeForce GTX 770 SC Video BIOS poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.


Liczba pobrań: 1024
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:EVGA
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca