Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 16.5.2.0 for Windows 7/Windo

Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 16.5.2.0 for Windows 7/Windo to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 16.5.2.0 for Windows 7/Windo to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASIX MCS7832 USB to Ethernet Controller Driver/Program 1.41.0.0 , czy Sony Vaio VPCZ11DGX/SJ Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.2.11 . Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 16.5.2.0 for Windows 7/Windo poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 3268
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Synaptics
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca