Plan 2.06 pl

Program jest idealnym narzędziem dyrektora szkoły. Pomaga w zaplanowaniu i sprawnej realizacji zadań związanych z organizacją roku szkolnego. Podstawową funkcją jest układanie tygodniowego planu lekcji. Program pozwala na dowolną konfigurację praktycznie nieograniczonej liczby klas z dowolnym podziałem na grupy w dowolnych godzinach zajęć. Umożliwia nałożenie różnych ograniczeń, warunków i wymagań dotyczących klas, nauczycieli, przedmiotów i sal lekcyjnych.

Kompleksowe podejście do organizacji roku szkolnego stanowi istotę i siłę programu i jest rozwiązaniem nowatorskim na rynku tego typu oprogramowania. Program generuje oprócz planu zajęć takie dokumenty jak: plany nauczania w klasach, przydziały czynności nauczycieli, arkusz organizacyjny, grafik dyżurów nauczycieli w czasie przerw, księgę zastępstw oraz miesięczne podsumowanie przepracowanych przez nauczycieli godzin. Posiada kalendarz wyposażony w terminarz i skorowidz danych tele-adresowych. Poszczególne narzędzia operują na tych samych raz już wprowadzonych danych - np. podczas wyznaczania zastępstw program pokazuje nauczycieli dyspozycyjnych zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Dokumenty generowane przez program możemy eksportować i importować, zapisywać je w formacie HTML lub wysłać wprost na stronę WWW, eksportować do MS Word i MS Excel. Program może importować dane z wielu szkół.

Zastosowanie programu choćby zakresie wyznaczania i archiwizowania zastępstw daje użytkownikowi wygodę, precyzję i duże oszczędności czasu.

Program pozwala na 30 uruchomień.


Liczba pobrań: 792
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Józef Kańczugowski
Rozmiar:2.11 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 792
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Józef Kańczugowski
Rozmiar:2.11 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca