AVG PC Tuneup 2014

AVG PC Tuneup to pakiet narzędzi, dzięki któremu możliwa jest optymalizacja systemu. Przyda się zarówno do codziennej konserwacji systemu, jak i oczyszczania go raz na jakiś czas.

AVG PC Tuneup posiada szereg ciekawych narzędzi:

Tryb Turbo umożliwia wyłączenie ponad 70 niepotrzebnych procesów działających w tle. Dzięki temu przyspieszysz odtwarzanie filmów i przeglądanie stron internetowych. Aplikacja Deactivator umożliwia wygodne wyłączenie programów (nie usuwając ich z dysku), których nigdy nie używasz. W ten sposób nie będą obciążały procesora podczas pracy komputera. Jednocześnie w dowolnym momencie, jeżeli tylko zajdzie potrzeba – będzie można je włączyć ponownie. AVG PC Tune Up może mieć znaczny wpływ na szybszy start systemu operacyjnego. Narzędzie Startup Optimizer analizuje programy i usługi, które są niepotrzebnie uruchamiane razem z Windows’em. Dezaktywuje te aplikacje, które nie mają wpływu na funkcjonowanie systemu. Dodatkowo Startup Manager Identyfikuje i ocenia przydatność programów uruchamianych przy rozruchu, abyś mógł łatwo i szybko zorientować się, które są niezbędne, a które mogę spowolnić Twoją pracę.

Wolniejsza i niestabilna praca komputera może być spowodowana różnorodnymi błędami. Pakiet AVG PC Tune Up posiada narzędzia do identyfikowania i usuwania pojawiających się problemów. Disk Doctor analizuje pliki i naprawia błędy, które mogą się pojawić z powodu awarii, wady sprzętu lub zaniku napięcia. W pakiecie znajdziesz także narzędzia, które zadbają o rejestr. Jest to defragmentator rejestru, który reorganizuje rejestr, układając i „szufladkując” pliki, dzięki czemu zapewnia szybszy dostęp aplikacjom oraz Registry Cleaner, który usuwa lub naprawia niepotrzebne, zduplikowane, porzucone lub uszkodzone klucze, wskaźniki i wpisy, które zapychają Twój rejestr, mając wpływ na pracę programów i aplikacji.