Ewido AntiSpyware 4.0.0.172a

W najnowszej wersji Ewido Anti-Spyware 4.0 dzięki pomocy specjalistów z firmy Grisoft wprowadzonych zostało wiele zmian oraz modyfikacji, które w znaczący sposób podniosły poziom zabezpieczeń. Tym samym sprawiły, że program Ewido stał się potężnym narzędziem podczas codziennej walki z wszelkimi programami szpiegowskimi.

Ewido Anti-Spyware jest bardzo wydajnym i zarazem skutecznym rozwiązaniem w walce z nowymi zagrożeniami jakie cały czas rozprzestrzeniają się za pośrednictwem Internetu. Program posiada imponującą bazę programów szpiegowskich przekraczającą 350 000 sygnatur. Chroni prywatność użytkownika oraz wszelkie dane zgromadzone na dysku przed różnego rodzaju programami szpiegowskimi, adware, dialerami, keylogerami oraz wormami. Dodatkowo dzięki nowoczesnej technologii oferuje ochronę w trybie rzeczywistym (tzw. ochrona rezydentna), częste aktualizacje baz sygnatur, oraz zaawansowane metody detekcji. Cała konfiguracja programu odbywa się za pomocą intuicyjnego intefejsu użytkownika.

Główną zaletą programu Ewido Anti-Spyware, jest to że może być stosowany jako dodatkowe zabezpieczenie systemów Windows 2000 i XP (program nie działa ze starszymi systemami operacyjnymi takimi jak 95/98/ME/NT4). Dzięki zaawansowanej budowie silnika skanująecgo ewido anti-malware bez problemów współpracuje z ogólnodostępnymi programami antywirusowymi oraz zaporami sieciowymi.


Liczba pobrań: 995
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Quantus Technology Sp. z o.o.
Rozmiar:8.41 MB
Nazwa pliku: ewido-setup_4.0.0.172a.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 995
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Quantus Technology Sp. z o.o.
Rozmiar:8.41 MB
Nazwa pliku: ewido-setup_4.0.0.172a.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Program miesiąca