Skład Opału 8.0

Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono następujące zmiany:

- zwiększenie maksymalnej liczby pozycji (wierszy) na Formularzu przyjęcia odpadów metali z 6 do 30.

- dzielenie długich nazw odpadów oraz produktów ich pochodzenia na kilka wierszy na FPO.

- wprowadzono wiele poprawek usprawniających działanie i obsługę programu.

- w związku z rozpowszechnieniem się monitorów LCD o wysokich rozdzielczościach, wykorzystano dostępną przestrzeń i zwiększono wielkości okien programu.

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.