Skład Opału 8.4.6

Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono następujące nowości:

- dodano współpracę z drukarkami fiskalnymi marki ELZAB. Drukowanie paragonów możliwe jest dla każdej pozycji cennika, zarówno dla wyrobów węglowych, jak i pozostałego asortymentu (na razie oprócz surowców wtórnych). Razem z paragonem program może automatycznie wydrukować dokument dostawy wyrobów węglowych. Rozważamy wprowadzenie takiej funkcjonalności także dla sprzedaży surowców wtórnych - osoby zainteresowane prosimy o informację.

- możliwość wykonywania raportów dokumentów PZ / WZ zawierających nazwę klienta.

- możliwość wykonywania raportów Kart przekazania odpadów z filtrem dla wybranego odbiorcy.

- wprowadzono wiele poprawek usprawniających działanie i obsługę programu.

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.