AQQ (64-bit) Acceleron 2.6.0.53

AQQ jest komunikatorem internetowym, dzięki któremu istnieje możliwość kontaktu nie tylko z osobami połączonymi przez sieć Jabber/XMPP, ale także korzystającymi z innych komunikatorów, takich jak Gadu-Gadu, Tlen, Google Talk i Spik. Dzięki programowi można łatwo importować swoje dotychczasowe kontakty prosto do AQQ. Program umożliwia wysyłanie darmowych wiadomości SMS za pośrednictwem bramek polskich operatorów.Do dyspozycji użytkowników są też czaty publiczne oraz rozmowy głosowe w ramach sieci Jabber/XMPP. Funkcjonalność programu uzupełnia bogata baza dodatków.

Rozwój programu AQQ cechuje się dużą dynamiką, głównie dzięki społeczności zgromadzonej wokół komunikatora, która aktywnie zgłasza napotkane błędy i zapewnia pomoc techniczną początkującym użytkownikom.

Zmiany w AQQ Acceleron 2.6.0.53

SDK: Dodano AQQ_SYSTEM_COLORCHANGEV2 - nową wersje poprzedniej funkcji i notyfikacji. Ta wprowadza obsługę jasności stylu obramowań.

W ustawieniach kompozycji znajduję się nowy suwak "Jasność".

Zaktualizowano kontrolki AlphaControls do wersji 9.03

Poprawiono składanie załączników w oknie rozmowy. Szczególnie w przypadku YT.

Ikona ukrytego statusu nie jest pokazywana jeżeli kompozycja obsługuję tag CC_STATUSICON.

Serwer NKTalk jest teraz traktowany jako zwykły serwer Jabberowy. Niestety na razie nie można się na niego poprawnie zalogować.

Poprawiono wczytywanie starszych kompozycji które domyślnie korzystają ze stylu kompaktowego.