Sprzedaż i magazyn WF-Mag pl

Program WF-Mag dla Windows przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

Wbudowany moduł zamówień (wariant BIZNES) umożliwia sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi, a moduł rozrachunków rozliczanie i pełną kontrolę stanu rozrachunków w oparciu o raport kasowy i bankowy. Program przystosowany jest do obsługi transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz transakcji walutowych (sprzedaż/zakup, cenniki walutowe). Dodatkowo w linii PRESTIŻ system zawiera moduł produkcji pozwalający na sprawną kompletację produktów z użyciem zamienników oraz moduł CRM - prosty w obsłudze mechanizm umożliwiający rejestrację zadań oraz zarządzanie relacjami z klientem.

Produkt posiada certyfikaty: Europrodukt 2004, Verified for Windows Server 2003 oraz IBM Netfinity ServerProven.

Pobierz specjalny program (downloader.exe), uruchom go na dysku i zaznacz produkty WA-PRO, które chcesz zainstalować. Dzięki temu zawsze pobierasz aktualną wersję oprogramowania.


Liczba pobrań: 1203
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:WA-PRO
Rozmiar:570 KB
Nazwa pliku: downloader.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca