Księga Handlowa KsH 2.17.A

KsH to profesjonalny program finansowo-księgowy stworzony przez firmę Varico, przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Aplikacja umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych począwszy od tworzenia dowolnie zdefiniowanego planu kont, poprzez kompletną obsługę rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.

Varico KsH toteż nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, stwarza możliwość prezentacji w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa w bieżącym roku rozliczeniowym oraz przegląd wybranych parametrów stawek i składek ZUS. KsH umożliwia obsługę operacji wewnątrzwspólnotowych i jest w pełni zgodna z Ustawą o VAT oraz Ustawą o Rachunkowości.

Wśród podobnych programów warto na pewno polecić także Faktury oraz PITy 2010.

Wersja oznaczona jako 2.17.1 to ulepszenia:

- automatyczne wyliczanie wynagrodzeń za wybrany miesiąc dla pracowników zatrudnionych na umowie o pracę. W związku ze zmianą dodano dwie funkcjonalności dotyczące wyliczeń wynagrodzeń:

Wyliczenie wynagrodzenia dla wybranego pracownika, przy pomocy funkcji menu "Wylicz miesiąc" w dialogu Pracownicy > Praca.

Wyliczenie wynagrodzeń dla wszystkich pracowników, przy pomocy funkcji menu "Wypłata" w dialogu Pracownicy.

Dodatkowo zapewniono możliwość importu danych z programu Płatnik.

Możesz importować następujące dane: dane firmy wraz z jej właścicielami i pracownikami oraz członkami ich rodzin. Proces kompleksowego importu danych firmy rozpoczyna się z listy firm po wybraniu opcji Płatnik > Import danych.

Umożliwiono, m.in. z pozycji menu głównego programu, uruchomienie Varico Przyjazne Formularze.

Dzięki temu szybciej rozpoczniesz pracę z programem.