Axence nVision Pro 7.5.4.1705

Axence nVision to zaawansowane rozwiązanie do kompleksowego zarządzania sieciami: umożliwia monitorowanie sieci i aktywności użytkowników oraz inwentaryzację sprzętu i oprogramowania. Program monitoruje serwery pocztowe i WWW; adresy URL; serwisy TCP/IP i Windows; stan i działanie aplikacji (MS SQL, Exchange, etc.), switche i routery (mapowanie portów i ruch sieciowy). Sieć jest wykrywana automatycznie i prezentowana na interaktywnych mapach.

Axence nVision automatycznie gromadzi informacje o sprzęcie i oprogramowaniu urządzeń: model, CPU, pamięć, płyta główna, napędy, karty, etc.; zainstalowane aplikacje i aktualizacje Windows. Umożliwia audyt i weryfikację użytkowania licencji. Informuje o zainstalowania programu lub zmianie konfiguracji. Opcjonalne agenty nVision mogą monitorować aktywność użytkowników: faktyczny czas pracy, użytkowanie aplikacji, odwiedzane strony. Agent umożliwia też zdalną kontrolę stacji użytkownika. Aplikacja zapewnia szeroki wybór alarmów i raportów: wykresy w czasie rzeczywistym i historyczne; prezentujące działanie systemu i aplikacji; dostępność serwisu i hosta; transfer i wykorzystanie interfejsu; inwentaryzację sieci i aktywność użytkowników.

Wersja 7.5.4.1705 to:

Usprawnienia:

DataGuard: monitorowanie operacji wykonywanych przez poszczególnych uzytkowników w systemie plików na udziałach sieciowych (w udostępnionych folderach)

DataGuard: filtr „Pokaż tylko urządzenia które mają prawa indywidualnie”

Inventory: informacja w historii z jakiego adresu IP Agent połączył się do nVision + dwuklik na wierszu zawierającym publiczny adres IP otwiera stronę z jego geolokalizacją

filtr mapy inteligentnej „Mapowanie portów”

zwiększenie szybkości dosyłania danych z Agentów do nVision

alfabetyczne sortowanie map i oddziałów

Poprawki:

Users: poprawiono monitorowanie stron odwiedzonych w Chrome 38+


Liczba pobrań: 2406
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Axence Software
Rozmiar:91.5 MB
Nazwa pliku: nVision_7.5.4.17059.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 2406
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Axence Software
Rozmiar:91.5 MB
Nazwa pliku: nVision_7.5.4.17059.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca