Księga Przychodów i Rozchodów KPiR 2.17.A

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR to zaawansowane i profesjonalne narzędzie, przeznaczone dla biur rachunkowych. Poza typową funkcjonalnością charakterystyczną dla linii programów KPiR, aplikację wyposażono w moduł planowania pracy, prezentacje statystyk księgowania, możliwość współpracy zdalnej z pracownikiem pracującym poza biurem, oraz opcje definiowania zamknięcia miesiąca rozliczeniowego. Ponadto nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, pozwala na prezentacje w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa oraz przegląd aktualnych parametrów stawek i składek ZUS. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, stale i szybko aktualizowane do zmieniających się regulacji prawnych.

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR w tej wersji to:

- nowy wygląd okna głównego: inspirowani obowiązującymi trendami dokonaliśmy zmiany w wyglądzie okna głównego programu. Od dziś, w każdej chwili i w zależności od potrzeb, Klient będzie mógł wysunąć lub zamknąć każdy z bocznych paneli w oknie głównym;

- zmiany związane z funkcjonalnością: możliwość dodawania kodów dostawcy, słów kluczowych, umożliwiliśmy także pobieranie danych o firmach i kontrahentach ze strony GUS.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone, a jedynie znacznie spowolnione.


Liczba pobrań: 1216
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Varico
Rozmiar:164.36 MB
Nazwa pliku: KPiR_2.17.1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1216
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Varico
Rozmiar:164.36 MB
Nazwa pliku: KPiR_2.17.1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca