Punkt Skupu 10.1

Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych (złom, miedź, aluminium). Powstała ona w celu jak najlepszego ułatwienia pracy osobom prowadzącym tego typu placówki i jest kompletnym narzędziem do tego celu. Punkt Skupu pozwala w łatwy i szybki sposób wprowadzać nowe dane do ewidencji, wystawiać formularze przyjęcia odpadów i surowców wtórnych, a także gromadzić dane stałych kontrahentów w bazie danych. We wszystkich przypadkach otrzymujemy możliwość wygodnego posortowania danych według wybranych parametrów – nazwa/nazwisko, numer NIP, itp.

Punkt Skupu przyda się także w firmie posiadającej kilka placówek – program pracuje w sieci i umożliwia prowadzenie wspólnych baz klientów, magazynów i ewidencji. Mamy tu także możliwość wystawiania rachunków i faktur – VAT, KP/KW.

W tym wydaniu aplikacji:

-dodano kolumnę "Zanieczyszczenie" do Formularza przyjęcia odpadów" (Opcje programu - Formularze).

- utworzono system kont pracowników z uprawnieniami. Nazwisko zalogowanego pracownika widnieje na drukowanych dokumentach, ponadto każdy pracownik może mieć inne uprawnienia (np. do podglądu faktur i raportów sprzedaży).

- zmieniono: zmiana daty wystawienia dokumentu (dotyczy wszystkich typów dokumentów w programie), nie powoduje już jego "resetu", czyli wyczyszczenia jego zawartości. Umożliwia to np. zmianę daty wystawienia faktury sporządzanej do dokumentu WZ lub po dodaniu pozycji do faktury.