Stefan 0.74 pl

Za pośrednictwem nowego komunikatora użytkownicy Znajomych mogą nawiązywać ze sobą swobodny kontakt, niezależnie od tego, w jakim miejscu platformy przebywają. Z poziomu komunikatora mają dostęp do zasobów CZATerii i Poczty, mogą też rozmawiać z osobami zalogowanymi w Randkach, Blogu, Znajomych, Grach Online i Galerii.

Aplikacja umożliwia przesyłanie wiadomości tekstowych, sms-ów, plików i obrazków; zapewnia też łączność z Tlenem i Gadu-Gadu. Dostępna jest również komunikacja audio/wideo. Użytkownik może organizować swoje kontakty w grupy, widzi statusy i nastroje znajomych, a do własnego statusu może dodać opis lub ikonkę opisującą jego aktualny nastrój. Dzięki mechanizmowi autoryzacji, może zdecydować, dla kogo jego status będzie widoczny, zaś dzięki liście blokowanych użytkowników -zabezpieczyć się przed niechcianą korespondencją. Pełną listę kontaktów można

przechowywać na serwerze.

Do nowości należą do nich m.in.: wzbogacenie zbioru emotikonek, wprowadzenie funkcjonalności, dzięki której użytkownikowi ponajechaniu na wpis na liście kontaktów wyświetla się mini wizytówka danej osoby oraz dodanie opcji "nie odbieraj wiadomości od osób spoza listy", którą można zastosować oddzielnie do korzystających z innych komunikatorów.

Nowości:

- połączenia konferencyjne;

- plugin poczty obsługujący wiele kont e-mail;

- export archiwum do pliku HTML;

- klikalne linki w opisach na liście kontaktów;

- dwie nowe skórki: czarna oraz moro.


Liczba pobrań: 769
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Interia.pl
Rozmiar:6.83 MB
Nazwa pliku: Stefan074_install.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 769
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Interia.pl
Rozmiar:6.83 MB
Nazwa pliku: Stefan074_install.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca