The Bat! Home Edition 7.1.18

The Bat! powstał, aby zabezpieczyć Twoją korespondencję elektroniczną przed kradzieżą danych i dostępem do niej osób trzecich. Z The Bat! będziesz niezależny od internetowych i globalnych dostawców usług poczty elektronicznej, którzy utrzymują twoje wiadomości w chmurze. Program jest w stanie obsługiwać i przechowywać nieograniczoną liczbę wiadomości. Indywidualne filtry niestandardowe zapewniają, że Twoja poczta e-mail jest automatycznie zorganizowana tak, jak lubisz. Elastyczna książka adresowa pozwala w łatwy sposób zarządzać kontaktami - możesz przesłać swoje dotychczasowe z Google, Outlooka i innych serwerów. Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyś uzupełniał ręcznie dane osobowe i biznesowe. Wygodna opcja to funkcja dodawania zdjęcia i dostosowania wyglądu wiadomości dla każdego kontaktu z osobna.

Tha Bat! posiada wygodne okno komponowania wiadomości – umożliwia między innymi dodawanie emotikonów, formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć i linków e-mail w treści wiadomości. Jest także możliwe łączenie się w różnych językach dzięki narodowym stronom kodowym. The Bat! jest kompatybilny z Microsoft Windows XP i najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows. Nie ma minimalnych wymagań, dotyczących wielkości pamięci lub szybkości procesora, działa na każdej platformie Windows, z minimalną rozdzielczością ekranu - 1024x768.

Specjalna wersja The Bat! Home Edition dla naszych czytelników wymaga podania klucza aktywującego. Jest on dostępny w pliku tekstowym znajdującym się w dziale Polecane Programy – „The Bat – klucz aktywacyjny”. Należy skopiować go i wprowadzić do okienka rejestracji podczas uruchamiania programu. Ta specjalna wersja posiada pełną funkcjonalność, ma jednak kilka ograniczeń. Jest możliwe używanie tylko jednego konta pocztowego, a użytkownik może zainstalować program na jednej tylko maszynie. Nie będą także przesyłane aktualizacje dla niego. Klucza można używać do października 2016 roku – po tym czasie wygaśnie i nie będzie możliwe wysyłania ani odbieranie e-maili. Jednak tak długi okres korzystania z aplikacji powinien być wystarczający, aby każdy mógł zdecydować, czy warto nabyć jej wersję komercyjną.