SpyShelter Firewall - wersja 90-cio dniowa

SpyShelter Firewall to zapora ogniowa, która nie przepuści żadnego szkodnika. Rozumie sposób, w jaki działa złośliwe oprogramowanie, dzięki czemu nie wymaga bazy sygnatur wirusów. Chroni komputer przed zaawansowanymi atakami, które nie zostały oficjalnie rozpoznane. Prosty interfejs graficzny umożliwia szybki dostęp do funkcji i szczegółowych informacji. Aplikacja potrzebuje bardzo małej ilości zasobów systemowych, więc po jej zainstalowaniu nie poczuje się różnicy w prędkości działania komputera. SpyShelter Firewall umożliwia kontrolę nad połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi w komputerze. Dzięki tej funkcji można powstrzymać łączenie się z internetem dla wybranych aplikacji a także ataki hakerskie. Chroni rejestr, pamięć fizyczną (RAM), pliki systemowe oraz inne wrażliwe punkty systemu, takie jak działające procesy, dzięki czemu złośliwe oprogramowanie nie dokona wstrzyknięcia złośliwego kodu.

SpyShelter Firewall chroni również wrażliwe dane, które trafiają do schowka w skutek kopiowania i wycinania. Znajdujące się w nim informacje nie zostaną przechwycone przez inną aplikację, podobnie jak i wpisywane poprzez klawiaturę dane. Na tym jednak nie koniec - jest pierwszym programem na świecie, który zaimplementował skuteczny moduł ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nagrywającym dźwięk. Może ono przechwytywać go np. podczas rozmów online, a także zdalnie uaktywniać urządzenie rejestrujące dźwięk. Proaktywny moduł AntiNetworkSpy chroni przed niebezpiecznymi trojanami, które chcą ukraść dane osobowe podczas wykonywania bezpiecznych transakcji SSL. Blokuje on wszelkie oprogramowanie logujące na poziomie protokołów HTTP/HTTPS POP, SMTP, FTP. Wbudowany moduł „Ograniczone Aplikacje” pozwala ograniczyć dostęp wybranym aplikacjom do zasobów systemu. Zwiększa to szanse zablokowanie ataków wykorzystujących dziury w popularnych aplikacjach.

Każde urządzenie podłączone do internetu potrzebuje zapory sieciowej. Jest ona jedną z najważniejszych rzeczy, które chronią przed zagrożeniami. Jeśli obawiasz się, że możesz być celem ataków w wyniku których możesz utracić ważne dane, zainwestuj w najlepszą ochronę. SpyShelter Firewall to nie tylko zapora sieciowa – jest to pełen pakiet ochronny który zawiera w sobie wszystkie funkcje najlepszego Anti-Keyloggera – SpyShelter Premium. Niezależnie od tego czy chcesz zabezpieczyć swój domowy czy też firmowy komputer SpyShelter Firewall jest produktem dla Ciebie!

Plik instalacyjny pozwala na zainstalowanie wersji testowej, ważnej przez 14 dni. Aby otrzymać darmową wersję na trzy miesiące, należy udać się na stronę z formularzem - https://www.spyshelter.com/pcworldpl/ - (link dostępny jest także na stronie wirtualnego DVD), gdzie należy podać imię, nazwisko i adres e-mail). Po jego wypełnieniu specjalny klucz zostaje automatycznie wysłany na podany adres e-mail.