CS File Remover 2006 2.0 pl

Aplikacja jest programem do całkowitego kasowania danych z naszego dysku twardego w celu usunięcia ich bez możliwości odzyskania. Przeprowadzone badania wykazały 100% skuteczność, co świadczy o bezpieczeństwie jakie płynie z korzystania z programu.

Aplikacja korzysta z kilku algorytmów nadpisywania danych jednocześnie, przy czym robi to dostatecznie szybko, aby czas trwania całej operacji nie przekroczył zbytnio czasu samego usuwania pliku metodą "ręczną". Całość została podzielona na trzy kroki. Aplikacja pierwsze analizuje plik, po czym dobiera najodpowiedniejszy algorytm. Następnie kasuje plik i nadpisuje dane tyle razy, aby odzyskanie stało się niemożliwe. Ostanią operacją jest powtórzenie i poprawienie poprzedniejszych czynności wbogacając wszystko o nowy algorytm, który jest własnością firmy CS Corporation, w związku z czym zasada jego działania nie zostanie tutaj opublikowana.

Aplikacja obsługuję metodę "parametrów", która pozwala na zautomatyzowanie usuwania. Funkcja ta polega na przesunięcia danego pliku, na obszar zajmowany przez ikonę aplikacji (np. na pulpicie, czy w pasku szybkiego uruchamiania). Jest to wygodne, gdyż użytkownik nie musi otwierać pliku w programie, ponieważ aplikacja sama wczyta odpowiednie ścieżki dostępu do danych. Na prośby użytkowników, aplikacja uzyskała możliwość usuwania katalogów. Teraz wystarczy przeciągnąć cały folder na ikonę aplikacji i program usunie wszystkie pojedyncze pliki znajdujące się w katalogu. Funkcja ta jest dostępna od wersji 2.0 aplikacji.


Liczba pobrań: 874
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:CS Corporation 2oo1-2oo6
Rozmiar:568 KB
Nazwa pliku: csfr2006_20.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 874
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:CS Corporation 2oo1-2oo6
Rozmiar:568 KB
Nazwa pliku: csfr2006_20.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca