Opera Web Browser (64-bit) 50.0.2762.58

Opera to niezwykle popularna przeglądarka internetowa. Największe zalety Opery to szybkość działania i obsługa wszystkich najważniejszych i najnowszych standardów sieciowych, usług geolokalizacyjnych, obsługa firmowanego przez Google formatu wideo WebM, narzędzi Web Workser HTML5 czy Appcache, obsługa gestów myszy, a nawet odtwarzacz multimedialny. Dzięki wbudowanej blokadzie reklam i usłudze VPN pozwala szybciej przeglądać internet i zachować prywatność. Oczywiście dostępna jest Opera pl.

Kompresujący dane tryb Opera Turbo, wbudowana blokada reklam i inne funkcje pozwalają przeglądać internet szybciej. Co ważne, Opera może blokować reklamy bez żadnych dodatków, co pozwala wczytywać duże strony nawet o 90% szybciej! Dzięki graficznym zakładkom, przełączaniu kart i możliwości konfigurowania skrótów robisz co chcesz i oszczędzasz czas. Dla miłośników oglądania filmów przewidziano nową funkcję wideo – osobne okno z filmem, które można przeciągnąć w dowolne miejsce na ekranie, by oglądać film podczas przeglądania innych stron czy pracy z aplikacjami. Nowy tryb oszczędzania energii pozwala przeglądać strony dłużej, zmniejszając zużycie baterii laptopa nawet o 50%.

Dostęp do ponad 1000 rozszerzeń sprawia, że dostosowanie Opery do swoich potrzeb jest łatwe. Pobierz wybrane rozszerzenia i motywy z katalogu dodatków, by przeglądać internet tak, jak chcesz. Możesz nawet ustawić animowany motyw, by ożywić stronę startową Opery. W przeglądarce Opera z wszystkimi najnowszymi aktualnościami możesz zapoznać się za pośrednictwem strony startowej. Spersonalizuj kanały aktualności, aby uzyskać dostęp do najbardziej interesujących Cię treści. Oprócz 50 najważniejszych artykułów o swoim regionie możesz dodać preferowane źródła wiadomości z całego świata. Jeśli chcesz przetestować wszystkie możliwości, jakie daje Opera pobierz ją i wypróbuj!

Opera download jest bardzo szybki i możliwy z tej właśnie strony. Jest to pełny instalator wersji 50.0.2762.58.


Liczba pobrań: 3155
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Opera Software
Rozmiar:46.05 MB
Nazwa pliku: Opera_50.0.2762.58_Setup_x64.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 3155
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Opera Software
Rozmiar:46.05 MB
Nazwa pliku: Opera_50.0.2762.58_Setup_x64.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca