Stefan 0.75 pl

Za pośrednictwem nowego komunikatora użytkownicy Znajomych mogą nawiązywać ze sobą swobodny kontakt, niezależnie od tego, w jakim miejscu platformy przebywają. Z poziomu komunikatora mają dostęp do zasobów CZATerii i Poczty, mogą też rozmawiać z osobami zalogowanymi w Randkach, Blogu, Znajomych, Grach Online i Galerii.

Aplikacja umożliwia przesyłanie wiadomości tekstowych, sms-ów, plików i obrazków; zapewnia też łączność z Tlenem i Gadu-Gadu. Dostępna jest również komunikacja audio/wideo. Użytkownik może organizować swoje kontakty w grupy, widzi statusy i nastroje znajomych, a do własnego statusu może dodać opis lub ikonkę opisującą jego aktualny nastrój. Dzięki mechanizmowi autoryzacji, może zdecydować, dla kogo jego status będzie widoczny, zaś dzięki liście blokowanych użytkowników -zabezpieczyć się przed niechcianą korespondencją. Pełną listę kontaktów można

przechowywać na serwerze.

Do nowości należą do nich m.in.: wzbogacenie zbioru emotikonek, wprowadzenie funkcjonalności, dzięki której użytkownikowi ponajechaniu na wpis na liście kontaktów wyświetla się mini wizytówka danej osoby oraz dodanie opcji "nie odbieraj wiadomości od osób spoza listy", którą można zastosować oddzielnie do korzystających z innych komunikatorów.

Nowości:

- ulepszony proces zakładania rozmów konferencyjnych;

- ulepszony panel do konfiguracji pluginu poczty;

- export archiwum do pliku HTML;

- klikalne linki w opisach na liście kontaktów.


Liczba pobrań: 735
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Interia.pl
Rozmiar:6.89 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca