ArcaVir 2007 pl

Pakiet ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy, który wyposażony jest w bazę danych o wszelkich wariantach szkodliwych obiektów (wirusach, koniach trojańskich, robakach internetowych, programach typu spyware, adware, riskware, obiektach typu rootkit itp.).

ArcaVir posiada zaawansowane mechanizmy heurystyczne, które umożliwiają wykrywanie nowych, nieznanych jeszcze zagrożeń. Nowatorska technologia ArcaAntiStealth demaskuje programy próbujące zakamuflować się w systemie.

Do uzyskania numeru seryjnego konieczna jest bezpłatna rejestracja. Wersja 14-dniowa.

ArcaVir został przygotowany i jest rozwijany przez programistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji antywirusowych i ochronnych. Specjaliści rynku antywirusowego na bieżąco kontrolują sytuację w sieci, dzięki czemu są w stanie zareagować na nowe zagrożenia, zanim staną się one poważnym problemem.

Pakiet ArcaVir jest prosty i wygodny w obsłudze z możliwością wszechstronnej konfiguracji. Instalacja pakietu jest wyjątkowo prosta i nie wymaga pobierania żadnych dodatkowych komponentów. Program od razu po instalacji jest gotowy do pracy.

ArcaVir chroni system uwzględniając wszystkie płaszczyzny będące potencjalnym źródłem zagrożenia, począwszy od dyskietek i płyt CD, poprzez pocztę, sieć i Internet. Najwyższy poziom zabezpieczenia, dzięki rozbudowanemu zestawowi narzędzi i mechanizmów ochronnych, idzie w parze z minimalnym obciążeniem systemu.


Liczba pobrań: 2158
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:ArcaBit Sp. z o.o.
Rozmiar:39.76 MB
Nazwa pliku: ArcaSetup2007.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca