Rozliczenie roczne podatki.pl 2006 pl

Program umożliwia wypełnienie i wydrukowanie deklaracji podatkowych wraz z załącznikami, tytułem rozliczenia podatku dochodowego za rok podatkowy 2006.

Program umożliwia (podpowiada) przenoszenie wartości wyliczonych na poszczególnych formularzach (np. z załączników do deklaracji głównej). Podczas wypełniania poszczególnych formularzy użytkownik ma możliwość bieżącej kontroli poprawności wprowadzanych danych. Program umożliwia weryfikację danych dla bieżącego formularza oraz dla całości wypełnionego zeznania.

Program Rozliczenie Roczne podatki.pl 2006

umożliwia wypełnienie i wydrukowanie deklaracji podatkowych wraz z załącznikami, tytułem rozliczenia podatku dochodowego za rok podatkowy 2006.

Zalety programu:

- mechanizm podpowiadania - przenoszenia wyliczonych wartości,

- dostęp do systemu szczegółowych wyjaśnień i podpowiedzi, przygotowany przez redakcję podatki.pl,

- moduł weryfikacji błędów rachunkowych,

- dostęp do bieżącej aktualizacji programu przez Internet,

- przyjazny i czytelny interfejs użytkownika

Program Rozliczenie Roczne podatki.pl 2006 jest przeznaczony do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie w celach niekomercyjnych. W szczególności nie jest dozwolone korzystanie z programu w celu usługowego wypełniania zeznań podatkowych. Osoby i firmy wypełniające deklaracje usługowo zobowiązane są do posiadania licencji na program Kalkulator IP - ważna licencja dla programu Kalkulator IP upoważnia do komercyjnego wykorzystywania programu.


Liczba pobrań: 53
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:TaxNet Sp. z o.o.
Rozmiar:1.89 MB
Nazwa pliku: rr2006.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca