NOD32 NT 2.7 pl

Program antywirusowy znany z doskonałej wykrywalności wirusów i wysokiej szybkości skanowania. Zaawansowana analiza heurystyczna, z której słynie NOD32, pomaga wykrywać wirusy nowe i jeszcze niesklasyfikowane przez światowe laboratoria. Wersja testowa, działająca przez 30 dni posiada wszystkie cechy pełnej wersji i regularnie aktualizuje swoją bazę wirusów.

NOD32 w wersji 2.7 jest w pełni kompatybilny z Windows Vista, w tym również z 64-bitowymi wersjami systemów Vista, XP oraz Windows Server 2003. Dzięki bliskiej współpracy programistów ESET z firmą Microsoft, NOD32 w pełni integruje się również z Windows Security Center.

Modyfikacji poddano silnik skanujący ThreatSense. Technologia wykrywania rootkitów o nazwie Anti-Stealth pozwala programowi NOD32 monitorować faktycznie działające w systemie procesy bez względu na to, czy są one widziane przez system operacyjny. Technologia jest w pełni transparentna dla użytkownika i jest włączona domyślnie. W uproszczeniu – Anti-Stealth działa niczym rentgen – potrafi wykryć działające rootkity niewidoczne dla użytkownika i samego systemu operacyjnego.


Liczba pobrań: 743
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Dagma Sp. z o.o.
Rozmiar:14.56 MB
Nazwa pliku: nentplst.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca