Kerio MailServer 6.4

Rozbudowany serwer poczty elektronicznej. Umożliwia administratorom prowadzenie nawet miliona kont pocztowych oraz filtrowanie spamu (heurystyczny silnik SpamEliminator, weryfikacja domeny wysyłającego, ograniczenie ilości maili wysyłanych na godzinę z jednego adresu IP), obsługę skrzynek pocztowych przez WWW i integrację z technologią Active Directory. Program obsługuje protokoły SMTP/POP3 (z szyfrowaniem SSL), IMAP i WAP oraz WebMail (przez HTTP i HTTPS).

Aplikację wspiera wiele domen na jednym serwerze, pozwala na pracę grupową oraz umożliwia generowanie list mailingowych. Administratorzy mogą zarządzać systemem poprzez zaszyfrowany kanał, program wspiera także Microsoft Management Console. Do ich dyspozycji są również rozbudowane statystyki nateżenia ruchu i szereg tworzonych logów.

Nowości:

KMS 6.4 zapewnia wsparcie dla BlackBerry poprzez hostowaną usługę zwaną NotifyLinkT dla Kerio oferowaną przez Notify Corp. Po rejestracji, użytkownicy mogą ściągnąć i zainstalować klienta Notify Link bezpośrednio na urządzenie BlackBerry i uzyskać w ten sposób dostęp do poczty, kontaktów i kalendarzy zsynchronizowanych z KMS.

System operacyjny Symbian jest używany przez najbardziej zaawansowane telefony oraz urządzenia mobilne dostępne na rynku, m. in. czołowe urządzenia multimedialne produkowane przez takich producentów jak: Nokia i Samsung, czy posiadające ekran dotykowy smartphone Sony Ericsson. KMS korzysta z RoadSyncT, klienta synchronizacji pracy grupowej rozwijanego przez firmę DataViz Inc, by zapewnić migrację danych do telefonów z Symbianem. By chronić poufne dane firmy przed stratą, kradzieżą lub niewłaściwym wykorzystaniem, administratorzy KMS mają możliwość zdalnego wykasowania danych z urządzenia w przypadku jego utraty.

Kerio MailServer 6.4 wspiera nowego MS Outlooka 2007. Wspiera również Vista Mail i Vista Calendar, które przychodzą z samym systemem operacyjnym. Dla małych przedsiębiorstw lub firm dopiero wchodzących na rynek, które preferują obniżanie kosztów tego typu rozwiązań jest to znaczne ułatwienie. Użytkownicy mogą otrzymywać pocztę, zarządzać kontaktami lub subskrybować i publikować kalendarze bez konieczności zakupu pełnego pakietu do pracy grupowej.

Nowa wersja Kerio iSync Connector zapewnia użytkownikom Mac możliwość synchronizacji Książki Adresowej oraz Kalendarza iCal z KMS. Ta dwutorowa synchronizacja danych z kalendarza i kontaktów połączona z wsparciem Kerio dla aplikacji Apple Mail pozwala firmom włączyć wszystkich pracowników do systemu pracy grupowej wykorzystując po prostu dostarczone z systemem programy i technologie.

Wersja 30-dniowa.


Liczba pobrań: 957
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Kerio
Rozmiar:51.55 MB
Nazwa pliku: kerio-kms-6.4.0-3364-win.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 957
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Kerio
Rozmiar:51.55 MB
Nazwa pliku: kerio-kms-6.4.0-3364-win.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca