Top Secret Media 3.1.0.70 beta pl

Aplikacja z dziedziny steganografii. Steganografia zajmuje się ukrywaniem informacji w innej informacji. Typowym przykładem może być z pozoru nielogiczne zdanie "Sobie ekran ciekłokrystaliczny, rewelacyjnie efektowny tworzę.". Po odczytaniu pierwszych liter z tego zdania uzyskujemy tajną informację - SECRET.

Program ma za zadanie ukrywać dowolny plik w pliku graficznym, bądź dźwiękowym. W ten sposób przesyłając lub nawet umieszczając taki plik w internecie możemy przekazać ukrytą informację.

Aplikacja obsługuje pliki w formacie BMP 24-bitowym oraz WAV PCM 8-bitowe.

Możliwe jest także przeprowadzenie konwersji przy pomocy programu obrazów BMP, JPEG, GIF, WMF i EMF do formatu 24-bitowej bitmapy. Przy okazji Secret Media posiada opcję trwałego usuwania plików z dysku (bez możliwości odzyskania jego pierwotnej zawartości). Możliwy jest także podgląd wszelkich obsługiwanych typów plików.

Program sam dobiera parametry ukrywania tak, aby modyfikacja była jak najmniej zauważalna. Oczywiście im mniejszy plik do ukrycia i im większy plik, w którym ukrywa się dane, tym modyfikacja będzie mniej zauważalna.

W najnowszej wersji:

Jest to przejściowa faza przed kompleksowym wprowadzeniem nowej metody podwójnego buforowania danych, które przyspieszy operacje. W wersji 3.1 beta technologia ta została zaimplementowana wyłącznie do procesów dekodowania.

Ponadto zaszły następujące zmiany:

- Wskaźnik siły hasła

* Opcje wiersza poleceń (uruchom program z parametrem /?, aby dowiedzieć się więcej)

* Przyspieszenie pracy programu

* Lepsza kontrola błędów i poprawione zabezpieczenia


Liczba pobrań: 1366
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Dawid Najgiebauer
Rozmiar:766 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca