Adobe Photoshop CS3 Extended pl

Najbardziej rozbudowana polska wersja pakietu graficznego przeznaczonego dla profesjonalistów zajmujących się fotografią, tworzeniem projektów graficznych czy projektantów stron internetowych i webmasterów. Wersja Extended posiada również narzędzia do edycji filmów, grafiki 3D oraz wiele zaawansowanych dodatków przeznaczonych do bardzo zaawansowanych zastosowań (nauki medyczne, inżynieria, edukacja, nauka, itp.).

Po przejęciu przez Adobe firmy Macromedia, która zyskała uznanie za produkcję takich aplikacji jak Flash, Dreamweaver czy Fireworks, naturalnym było, iż kolejna wersja Creative Suite zintegruje aplikacje obu firm. I tak się stało - Flash i Dreamweaver są obok m.in. Photoshopa, Illustratora najczęściej występującymi pozycjami w różnych wydaniach zestawu. Integracja idzie dalej - każdy główny komponent oferuje możliwość importu plików w macierzystych formatach innych aplikacji pakietu. Jak zapewnia producent, pliki Photoshopa czy Illustratora importowane do Dreamweavera są automatycznie optymalizowane na potrzeby projektów stron WWW. Dokumenty mogą być również w całości lub częściowo eksportowane do pliku XHTML i otwarte następnie w Dreamweaverze.

W trakcie testów pakietu znaleźliśmy w Photoshopie sporo ciekawych nowości, do których należą m.in.:

- nowe narzędzie zaznaczania Quick Selection oraz narzędzie modyfikacji powierzchniowej vanishing Point,

- niedestruktywne filtry, tzw. Smart Filters. W poprzednich wydaniach Photoshopa, aby porównać wygląd edytowanego obrazu po zastosowaniu dowolnego efektu z obrazem przed modyfikacją filtrem, należało cofnąć się na palecie Historia lub usunąć efekt za pomocą opcji Wstecz. Po dodaniu niedestruktywnego filtra, aby porównać widoki, można ukrywać go jednym kliknięciem na palecie warstw.

- narzędzie redukcji efektu czerwonych oczu (wcześniej, aby usunąć czerwone refleksy oczu fotografowanych osób, należało stosować mniej lub bardziej złożone kombinacje efektów i modyfikacji obrazu),

- opcje automatycznego dopasowywania (auto align) i łączenia (auto blend) warstw - przydatne np. do tworzenia obrazów panoramicznych z dwóch lub więcej fotografii.

Więcej na temat nowego pakietu (oraz jego zawartości) przeczytasz w materiale Creative Suite 3 - garnitur szyty na miarę


Liczba pobrań: 13719
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Adobe Systems Incorporated
Rozmiar:479.55 MB
Nazwa pliku: AdobePhotoshop10pl_PL.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 13719
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Adobe Systems Incorporated
Rozmiar:479.55 MB
Nazwa pliku: AdobePhotoshop10pl_PL.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca