Skype 3.5.0.202 pl

Skype to forma telefonu internetowego pozwalającego na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji . Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, prosty i intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach).

Oprócz połączeń pomiędzy komunikatorami można wykupić również opcję telefonowania na numery stacjonarne w wybranych krajach. W programie dostępny jest funkcjonalny katalog publiczny, który umożliwia szybkie odnalezienie znajomych. Do katalogu każdy użytkownik może dodać swój szczegółowy profil wraz ze zdjęciem (tworzenie Avatarów). Program posiada polską wersję językową.

Do najważniejszych nowości należą:

- Dzielenie się z innymi materiałami video, które można umieszczać w polu opisu. Można również wgrać materiał video do wspólnego podglądu w ramach czatu i omówić je poprzez czat lub w trakcie rozmowy.

- Funkcja wgrywania zdjęć z kamery internetowej do profilu. Funkcja ta dostępna jest już w wersji Skype 3.2 dla Windows i umożliwiała zrobienie sobie zdjęcia i łatwe wstawienie go do swojego profilu. Teraz jednak możemy także zrobić zdjęcie osoby z którą prowadzimy rozmowę.

- Przekazanie trwającej rozmowy do innego użytkownika lub grupy użytkowników Skype z listy kontaktów (niezależnie czy są użytkownikami PC czy MAC). Jeśli jesteś abonentem Skype Pro, możesz przekazywać połączenia także na telefony komórkowe i stacjonarne.

- Automatyczne ponowne wybieranie. Wiele osób oczekiwało na tą poręczną funkcję, która znacznie ułatwia korzystanie ze Skype. Teraz program automatycznie - co dwie minuty, aż do skutku - będzie wybierał ponownie numer na który dzwonimy w wypadku, gdy będzie on zajęty.

- Commercial Contacts – nowa funkcja dla użytkowników biznesowych, którzy chcą w łatwiejszy sposób umożliwić kontakt z firmą przez Skype. Mogą oni teraz kupić nazwę, która jest zamieszczana w specjalnej bazie kontaktów i dostać między innymi możliwość wyświetlania logo firmy przy nazwie kontaktu.

Czytaj więcej w materiale Skype 3.5 - na razie testowo


Liczba pobrań: 1095
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Skype Ltd.
Rozmiar:23.99 MB
Nazwa pliku: SkypeSetup.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca