Axence NetTools 3.0 Professional

NetTools to rozbudowany zestaw narzędzi do skanowania, monitorowania i administrowania sieciami, z bardzo intuicyjnym interfejsem użytkownika:

- NetWatch

Pozwala monitorować dostępność wielu urządzeń w sieci oraz ich czas odpowiedzi. Możesz także ustawić kilka warunków przy których NetTools powiadomi Cię poprzez email, wiadomość lub dźwięk w razie wystąpienia problemów (np. brak odpowiedzi od urządzenia czy wolne łącze). NetWatch prezentuje przejrzyste wykresy z aktualnymi i historycznymi danymi czasu odpowiedzi oraz procentem utraconych pakietów. Podobnie jak we wszystkich częściach programu, możesz eksportować te informacje do plików txt, Excel i html.

- WinTools

Podaje wyczerpujące informacje o komputerach Windows: uruchomione procesy, serwisy, event log, informacje o dyskach, pamięci i procesorze. Pozwala edytować registry i tworzyć własne zapytania.

- NetStat

Listuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia z twojego komputera oraz wszystkie otwarte porty. Dodatkowo mapuje otwarte porty i połączenia na aplikacje, które ich używają.

- Local info

Przedstawia kilka tabel z ważnymi informacjami o lokalnej konfiguracji:

statystyki dla TCP/UDP i ICMP, tabela adresów IP, tabela ARP i routingu, informacje o kartach sieciowych.

- Skaner sieci

Czy chciałbyś wykryć wszystkie komputery w sieci (również zdalnej)? Nie ma problemu. Wpisz adres IP z tej sieci a błyskawicznie otrzymasz listę wszystkich komputerów oraz serwisów na nich działających. Narzędzie to pozwala też wykrywać niektóre trojany oraz spyware.

- Skaner portów i serwisów

Pozwala sprawdzić wszystkie otwarte porty oraz działające serwisy (HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych). Nie tylko sprawdza czy port jest otwarty, ale wysyła zapytanie i sprawdza, czy odpowiedź spełnia określone kryteria. Skaner może także wykryć niektóre trojany i spyware.

- TCP/IP workshop

Pozwala uzyskać niskopoziomowe połączenie TCP i UDP w celu testowania i wykrywania problemów z serwisami sieciowymi. Za pomocą tego narzędzia można wysyłać dane do dowolnego portu na zdalnym komputerze oraz nasłuchiwać na porcie lokalnym aby zobaczyć wszystkie nadsyłane dane.

- Przeglądarka SNMP

Pełna przeglądarka SNMP, tak łatwa, że możesz jej używać jeśli nawet nie wiesz nic o SNMP.

- Inne narzędzia:

Szybki traceroute pokazuje każdy komputer na liście, czas odpowiedzi i utracone pakiety (pełny traceroute wykonywany jest w ciągu 1 sekundy).

Lookup - podobnie jak nslookup pokazuje wszystkie rekordy DNS i WHOIS.

Narzędzie Bandwidth pozwala sprawdzić przepustowość sieci. NetCheck - sprawdza jakość sprzętu sieciowego w sieci LAN.


Liczba pobrań: 1461
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Axence Software
Rozmiar:24.84 MB
Nazwa pliku: NetTools.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1461
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Axence Software
Rozmiar:24.84 MB
Nazwa pliku: NetTools.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca