Free Axence NetTools 3.0

NetTools to zestaw narzędzi do administrowania sieciami, z bardzo intuicyjnym interfejsem użytkownika:

- Ping: wizualne narzędzie zastępujące ping z systemu Windows, dodatkowo zawiera 5-minutową historię. Bardzo łatwe w użyciu jeśli chcesz szybko sprawdzić jeden adres.

- Trace: to narzędzie to dużo więcej niż polecenie tracert w Windows. Peny trace wykonywany jest w 1 sekundę i prezentuje informacje o każdym komputerze pomiędzy twoim a docelowym adresem: czas odpowiedzi oraz liczbę pakietów utraconych. Dzięki temu możesz szybko określić miejsce powstawania problemów z połączeniem. Bardzo łatwo zlokalizować wolne lub przeciążone routery.

- Lookup: działa podobnie jak nslookup, ale pokazuje wszystkie rekordy DNS na raz. Nie musisz się martwić o parametry linii komend czy nazwy rekordów. Dostajesz także informację WHOIS na temat wybranej domeny.

- Local info: przedstawia kilka tabel z ważnymi informacjami o lokalnej konfiguracji: statystyki dla TCP/UDP i ICMP, tabela adresów IP, tabela ARP i routingu, informacje o kartach sieciowych.

- Bandwidth

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak szybka jest twoja sieć, to narzędzie jest idealne. Co istotne, zmierzy przepustowość bez przeciążania połączenia.

Do tej pory wersja darmowa NetTools zapewniała dostęp do 5 funkcji. Teraz administratorzy sieci mogą korzystać z zestawu 10 zaawansowanych narzędzi, umożliwiających monitorowanie i diagnostykę sieci. Do najważniejszych nowych narzędzi zaliczają się:

- Skaner Sieci - narzędzie umożliwiające wykrycie wszystkich komputerów w sieci (również zdalnej) oraz serwisów na nich działających;

- Skaner portów i serwisów - pozwalający sprawdzić wszystkie otwarte porty i działające serwisy (HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych)

- NetStat - listujący wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące z danego komputera oraz wszystkie otwarte porty, a także mapujący otwarte porty i połączenia na aplikacje, które ich używają.


Liczba pobrań: 1665
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Axence Software
Rozmiar:22.72 MB
Nazwa pliku: NetTools.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1665
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Axence Software
Rozmiar:22.72 MB
Nazwa pliku: NetTools.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca