RegVac 5.01.09

Pakiet narzędziowy pozwalający oczyścić rejestr systemowy. Dzięki niemu można zadbać niemal o każdy aspekt rejestru, dzięki czemu nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania, np. do usuwania aplikacji. Program przeznaczony jest zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych użytkowników komputerów, ponieważ posiada dwa tryby pracy interfesju - dostosowane do umiejętności i wiedzy.

Program został przygotowany w taki sposób, aby przyspieszyć cały system: możliwe jest wyczyszczenie rejestru, optymalizacja systemu oraz utworzenie kopii bezpieczeństwa. Aplikacja może uruchamiać się przy starcie systemu i automatycznie wykonywać porządek w rejestrze.

Tryb eksperta

W trybie zaawansowanym można wybrać typ skanowania rejestru, w celu wyszukania i naprawienia konkretnych problemów. Mogą to być błędne wpisy w rejestrze, źle zainstalowane oprogramowanie, nieprawidłowe ustawienia najczęściej używanych programów, nieprawidłowe skróty do plików i bibliotek oraz elementy rejestru, które zostały wprowadzone lub zmodyfikowane przez szkodliwe oprgrogramowanie (np. spyware). Eksperci mogą skorzystać z narzędzi oraz edytorów, które zostały zebrane w jednym miejscu (są to wbudowane narzędzia systemowe i są dostępne bez instalacji programu).

Każdą operację można bardzo łatwo cofnąć, a miłośnicy zmiany wyglądu oprogramowania mogą skorzystać z kilku skórek. Po takim czyszczeniu nie powinno być problemów z wolnym systemem.

Zobacz galerię ilustracji


Liczba pobrań: 826
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Super Win Software Inc
Rozmiar:1.17 MB
Nazwa pliku: regvacz.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 826
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Super Win Software Inc
Rozmiar:1.17 MB
Nazwa pliku: regvacz.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca