Opakowania zwrotne 3.3 gold pl

Najnowsza wersja programu OPAKOWANIA ZWROTNE GOLD 3.3 pozwala na prowadzenie własnego magazynu z opcja remenentu na dowolny dzień oraz, tak jak w poprzednich edycjach, rozliczania klientów z wydanych i przyjętych opakowań.

Program dla magazynów opakowań zwrotnych, hurtowni, firm budowlanych i logistycznych etc. Wersja limitowana OPAKOWANIA ZWROTNE GOLD LTD 3.3 powstała w oparciu o doświadczenia dotychczasowych użytkowników, którym zależy na szybkim generowaniu dokumentów wysyłki i zwrotu, przy intuicyjnej obsłudze, nie wymagającej specjalnej wiedzy w obsłudze komputera. Automatyzacja w programie została ograniczona tylko w jednej

opcji: "modyfikacji" gdzie administrator może "ręcznie" korygować zapisy, co jest czasami niezbędne w sytuacji gdy program pracuje w sieci i jest obsługiwany przez wiele osób. Opcja modyfikacji została wzbogacona o procedurę 'sprawdzania danych' dzięki czemu odnalezienie błednych zapisów jest łatwe i szybkie. Ponadto opcja "szukaj" pozwala na graficzne wyświetlenie dokumentów i transakcji związanych z wybranym klientem (wysyłki, zwroty) w układzie chronologicznym. Dodano też eksport klientów do Excela przy zachowaniu eksportu danych o transakcjach. Wersja komercyjna pozwala na wydruk "pustych" dokumentów magazynowych dla wypełnienia ich przez klienta i kierowcę, oraz mozliwość eksportu dokumentu do edytora (Word, Wordpad), a stamtąd przykładowo do programu pocztowego czy faksowego.


Liczba pobrań: 1958
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:DH Komputery
Rozmiar:2.57 MB
Nazwa pliku: setpaldlt33d.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1958
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:DH Komputery
Rozmiar:2.57 MB
Nazwa pliku: setpaldlt33d.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca