Antiy Ghostbusters 6.0.1

Narzędzie dla wszystkich, którzy chcą zabezpieczyć swój system przed najróżniejszymi trojanami, robakami, narzędziami hakerskimi czy tzw. "keyloggerami".

Aplikacja nie tylko wykrywa groźne programy - w skład pakietu Professional wchodzą również przydatne narzędzia do monitorowania systemu pod kątem potencjalnych zagrożeń (Setting Fix - moduł umożliwiający łatwe spersonalizowanie przeglądarki Internet Explorer, Share Managment - umożliwia wyświetlenie wszystkich udostępnionych innym użytkownikom zasobów, Task/Process/Service Managment - moduł podobny do Menedżera zadań, znanego z systemów Windows, Process to Port Mapper/Network Connection Status - wyświetla szczegółowe informacje o połączeniach sieciowych ).

Co ważne, program potrafi przeszukiwać nie tylko zawartość twardych dysków, dyskietek czy nośników optycznych - możliwe jest również sprawdzenie, czy jakiś "insekt" nie zagnieździł się w pamięci RAM. Możliwe jest także uruchomienie Monitora, który na bieżąco będzie sprawdzał, czy w systemie nie pojawia się jakiś niebezpieczny program (ta opcja jest dostępna tylko w wersji Professional).

Standardowo, AGB jest tak skonfigurowany, by automatycznie usuwał wszelkie wykryte "ghostware" - aczkolwiek aplikacja może też każdorazowo informować o wykryciu trojana (lub czegokolwiek innego) i decyzję, co z nim zrobić, pozostawić użytkownikowi.


Liczba pobrań: 982
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Antiy Labs
Rozmiar:22.5 MB
Nazwa pliku: AGB6Install.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 982
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Antiy Labs
Rozmiar:22.5 MB
Nazwa pliku: AGB6Install.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca