ACDSee Pro 2.5.332 Photo Manager

Narzędzie do edycji i zarządzania kolekcją cyfrowych obrazów - obsługuje ponad 100 różnych formatów zapisu grafiki, jak również szereg formatów RAW, stosowanych w aparatach cyfrowych różnych producentów. Za pomocą programu można przeglądać zgromadzone na komputerze zdjęcia, edytować je i organizować w prezentacje (z dźwiękiem), tworzyć pliki PDF i eksportować prezentacje do formatu QuickTime.

Program dostępny jest na platformę Windows (obsługiwane systemy to Windows XP SP2 i Vista). Do poprawnego działania wymaga procesora klasy Intel Pentium III lub AMD Athlon (zalecane: Intel Pentium 4/AMD Athlon XP), 512 MB pamięci RAM i 100 MB miejsca na dysku.

W najnowszym wydaniu Pro Photo Managera znalazły się takie funkcje jak:

- możliwość organizacji cyfrowych zbiorów już na etapie importu zdjęć z cyfrowego aparatu fotograficznego, karty pamięci, płyty CD/DVD bądź dowolnego innego źródła. Funkcja umożliwia tworzenie struktur katalogów, wykonywanie kopii zapasowych oraz modyfikację metadanych w trakcie przenoszenia plików.

- oprócz edycji metadanych IPTC i EXIF użytkownik może tworzyć własne informacje, takie jak kategorie czy oceny i dodawać je do plików,

- zapis kryteriów wyszukiwania - często stosowane kryteria wyszukiwania plików, np. wg daty wykonania czy lokalizacji na dysku, można zapisać i korzystać z tych ustawień w przyszłości,

- ochrona oryginałów - edycja zdjęcia nie oznacza wprowadzenia zmian w oryginalnym pliku. Wszelkie modyfikacje oryginału zapisywane są w postaci jego kopii.

- automatyczne pokazy slajdów,

- ramki, cienie i efekty krawędzi - nowe funkcje mające uatrakcyjnić wygląd tworzonych przez użytkownika prezentacji.


Liczba pobrań: 4742
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:ACD Systems
Rozmiar:38.17 MB
Nazwa pliku: acdseepro-2-5-332-en.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 4742
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:ACD Systems
Rozmiar:38.17 MB
Nazwa pliku: acdseepro-2-5-332-en.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca