Księga Handlowa KsH 1.16.A

KsH to profesjonalny program finansowo-księgowy, przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Aplikacja umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych począwszy od tworzenia dowolnie zdefiniowanego planu kont, poprzez kompletną obsługę rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.

Varico KsH toteż nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, stwarza możliwość prezentacji w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa w bieżącym roku rozliczeniowym oraz przegląd wybranych parametrów stawek i składek ZUS. KsH umożliwia obsługę operacji wewnątrzwspólnotowych i jest w pełni zgodna z Ustawą o VAT oraz Ustawą o Rachunkowości.

Najważniejsze zmiany wersji 1.16.A:

- możliwość obliczenia wynagrodzenia za czas urlopu pracownika. To znaczące dla użytkowników rozszerzenie, ułatwi prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

- możliwość drukowania listy płac (również w wersji ze składnikami) tylko dla jednego pracownika. Jest to znaczące ułatwienie dla wszystkich osób, które przygotowywały indywidualne listy płac dla pracowników.

- zmiany w układzie wydruków zestawień pracowniczych w module Rozliczenia Płac. Są one teraz znacznie bardziej przejrzyste od dotychczas stosowanych szablonów.

- poprawiona usterka polegającą na nie naliczaniu stałego składnika wynagrodzenia, jeżeli pracownik był przez cały miesiąc nieobecny w pracy.

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone a jedynie znacznie spowolnione.


Liczba pobrań: 1499
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Varico
Rozmiar:28.14 MB
Nazwa pliku: kshwin.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1499
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Varico
Rozmiar:28.14 MB
Nazwa pliku: kshwin.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca