Obsługa Sprzedaży ObSp 1.13.A

Program Varico ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Funkcjonalność rozwiązania umożliwia prowadzenie ewidencji zakupów, dowolną organizacje asortymentu produktów, obsługę kasy i banku, oraz pełną obsługę należności i zobowiązań. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu metodą FIFO, LIFO lub z dowolnej dostawy oraz automatyczne wystawianie dokumentów WZ.

Praktyczne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, umożliwia na bieżąco prezentacje podstawowych zestawień i wykresów dotyczących sprzedaży. Program wspomaga także zarządzanie przedsiębiorstwem, dzięki modułowi planowania pracy oraz licznym zestawieniom pozwalającym na niezwykle dokładną analitykę sprzedaży i jej rentowności. Interfejs programu jest przejrzysty i intuicyjny, umożliwiający szybki dostęp do kluczowych opcji.

Varico Obsługa Sprzedaży -zmiany w wersji 1.13.A:

- Umożliwienie komunikacji z kasami fiskalnymi NOVITUS PS3000 NET za pomocą wymiany plików danych poprzez protokół FTP.

- Automatyczne dekretowanie kopii faktury sprzedaży.

- Wstawienie kolumny zawierającą kod PKWiU w wydruku cenników.

- Usprawnienie bezpośredniego eksportu danych z ObSp do programu KPiR.

- Likwidacja incydentalnej usterki odpowiadającej za zaokrąglanie kwot w złotych na fakturach sprzedażowych w obcych walutach.

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone a jedynie znacznie spowolnione.


Liczba pobrań: 1521
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Varico
Rozmiar:46.27 MB
Nazwa pliku: obsp_windows.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1521
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Varico
Rozmiar:46.27 MB
Nazwa pliku: obsp_windows.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca